FelIx Themes Hizmet Sözleşmesi

Bu sözleşme , FELIXTHEMES.COM üzerinden alınacak herhangi bir tema ile yürürlüğe girer ve temayı satın alan müşteri "Koşulları Kabul Ediyorum" kutucuğunu tıklayarak bu koşulları kabul ettiğini beyan eder.

Hizmet Sağlama
Sitemizde yer alan TASARIM , ÇİZİM , LOGO ve TEMALARIN hak sahibi FELIX THEMES olup , "Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları" çerçevesinde tüm hakların edinimi yapılmıştır. Bu gerekçeyle FELIX THEMES , sitesinde yayınladığı tüm TASARIM , ÇİZİM , LOGO ve TEMALARIN satış, kiralama yada devir haklarını elinde bulundurmaktadır. FELIX THEMES aksini belirtmediği sürece ÖMÜR BOYU lisanslar vermektedir.

İADE ve DEĞİŞİM
Bir kullanıcı ödemesini yapıp lisans kodu aktive edildikten sonra herhangi bir iade ve/veya değişim hakkına sahip değildir. Bunun sebebi ise, artık temanın adına tescillenmiş ve tarafınca kullanılabilir hale getirilmiş olmasıdır.

TESLİMAT
Tüm lisanslar ödemelerini takiben anlık olarak aktive edilir ve dosyalara erişim hakkı kullanıcıya sağlanır. Teslimat tamamen internet ortamında yapılmakta olup, tüm indirmeler ve zaman kayıt altına alınmaktadır.

İPTAL
FELIX THEMES , KÜFÜR, AŞAĞILAMA, SAYGISIZLIK içeren destek talebi ya da e-mail sahiplerinin lisanslarını uyarı vermeksizin askıya alma yada durdurma hakkına sahiptir.